Nosidełka dla dzieci

Nosidło Tula – EverBlue – Explore

Dziewięć miesięcy oczekiwania – zachwyt i radość z pierwszych wspólnych chwil, po których może przyjść zmęczenie i poczucie ograniczenia. Nie musi tak być – dostępne są rozwiązania, które ułatwiają rodzicielstwo i pozwalają cieszyć się każdą jego chwilą. Jedną z takich propozycji jest korzystanie z nosidełka dla dzieci. Uznanymi nosidełkami są te produkowane przez Tula. Nosidełko Tula dostosowane jest do noszenia maluchów o wadze od ok. 3 do 20 kg.

Cechy nosidełka Tula – Everblue – Explore

Nosidełko Tula-Everblue-Explore ma wszystko, czego można wymagać od praktycznego i zdrowego dla obu stron rozwiązania:
– Szeroką rozpórkę pomiędzy nogami, pozwalającą rozłożyć je do pozycji „żabki”, odciążającej kręgosłup i stabilizującej stawy biodrowe. W nosidełku maleństwo przyjmuje fizjologiczną pozycję łuku.
– Możliwość noszenia dziecka zarówno z przodu, jak i z tyłu – pozycja na brzuchu polecana jest do noszenia maluchów do 7– 8 miesiąca życia, co pozwala kontrolować niepożądane odchylanie się główki. Kiedy dziecko potrafi już siedzieć i samo kontroluje trzymanie głowy, można „przenieść” je do pozycji na plecy.
– Bezpieczny materiał – tkanina, z której wykonane jest nosidełko Everblue-Explore to przyjemna, lekka i oddychająca bawełna posiadająca certyfikat OEKO-Tex® Standard 100. Oznacza to, iż materiał jest wolny od substancji szkodliwych dla zdrowia, np. pestycydów, metali ciężkich, chlorofenoli, formaldehydu czy też alergizujących barwników.
– Miękkie szelki oraz szeroki pas biodrowy, które pozwalają dobrze rozłożyć ciężar i zapewniają opiekunowi komfort nawet podczas pokonywania długich dystansów.

Zalety nosidełka Tula Everblue-Explore:

  • niewielka waga, wynosząca niecały kilogram,
  • łatwość samodzielnego założenia,
  • odpinany kapturek,
  • kieszeń na drobiazgi w pasie biodrowym,
  • możliwość łatwego utrzymania w czystości.
  • Niebieskie nosidełko Everblue pozwala cieszyć się rodzicielstwem i odkrywać świat wspólnie z dzieckiem.