Nosidełka dla dzieci

Tula Free-to-Grow Discover – nosidełko dla małych odkrywców

Nosidełka dla dzieci chętnie wybierane są przez młodych rodziców jako alternatywa dla wózka. Pozwalają one obu stronom cieszyć się bliską obecnością – dzięki nim rodzic może nawiązać niepowtarzalną więź z maluchem, a ono poczuje się niezwykle bezpieczenie.
Nosidła nie narzucają przy transporcie dziecka takich ograniczeń, jak wózki. Wycieczka w góry, spacer brzegiem morza, wypad do lasu – wszystko staje się możliwe i łatwe. Obie ręce podczas zakupów czy porządkowania domu również są nie do przecenienia. Idealnym nosidełkiem może okazać się nosidełko Tula Free-to-Grow.

Nosidełka Tula Free-to-Grow Discover – nowoczesne rozwiązanie

Jednym z producentów nosidełek dla dzieci jest Tula. W ofercie znajduje się kilka linii nosidełek, które są odpowiednio dostosowane do wieku oraz wagi dziecka. Jedną z nich jest seria Free-to-Grow, przygotowana z myślą o noszeniu najmniejszych dzieci – o wadze od 3,2 kg do 20,4 kg. Do serii tej należy nosidło Tula Free-to-Grow Discover. Discover to jedno z najmodniejszych i najbezpieczniejszych nosidełek dostępnych na rynku. Nosidełko pozwala na regulację rozmiaru nosidełka, dzięki czemu można w nim nosić całkiem małe dzieci bez wkładki. Jest to nosidełko, które może posłużyć nam przez cały okres noszenia.

Funkcjonalność nosideł Free-to-Grow Discover

Funkcjonalność nosidełka Free-to-Grow Discover jest bardzo przemyślana. Nosidełko Tula Discover umożliwia noszenie dziecka zarówno z przodu, jak i z tyłu. Noszenie z tyłu przeznaczone jest dla dzieci, które już same siedzą i trzymają stabilnie głowę. Szerokość głównego panela oraz jego wysokość można ustawić w kilku pozycjach, co pozwala na takie jego dopasowanie, które zapewnia dziecku przyjęcie ergonomicznej i bezpiecznej pozycji żabki. Pozycja ta pozwala maluchowi siedzieć z lekko podkurczonymi nóżkami, dzięki czemu kręgosłup nie jest obciążony, a stawy biodrowe uzyskują właściwą stabilizację.

Miękkie szelki zapewniają opiekunowi komfort nawet podczas długiego noszenia pociechy, a szeroki pas biodrowy umożliwia przeniesienie ciężaru na biodra, dzięki czemu ramiona nie są nadmiernie przeciążone. Waga samego nosidła jest przy tym niewielka, wynosząca niecały kilogram. Ponadto prosta konstrukcja umożliwia jego samodzielne zakładanie.

Materiał i wykonanie nosidełka Discover

Nosidełko Discover jest szyte ręcznie. Do jego wykonania wykorzystuje się bawełnę oznaczonej symbolem OEKO-Tex® Standard 100. Oznacza to, iż materiał jest wolny od substancji szkodliwych, m.in. pestycydów, metali ciężkich, chlorofenoli, formaldehydu, czy też barwników alergizujących. Substancje tego typu mogą mieć negatywny wpływ na zdrowie. Nosidełko Tula Discover posiada odpinany kapturek oraz praktyczną kieszonkę na drobiazgi. Wykonane jest z materiału w kolorze czarnym z gwieździstym wzorem.

Nosidełko Free-to-Grow Discover pozwala odkrywać świat – od tego najbliższego świata bliskości, po bogactwo całego otaczającego świata, bezpiecznie poznawanego zza pleców rodzica.