Nosidełka dla dzieci

Nosidełka dla niemowląt

Nosidełka dla niemowląt

Zapewne chcesz być najlepszą mamą czy tatą na świecie. Dbasz o swoje maleństwo już od chwili narodzin a nawet i wcześniej. Odpowiednia dieta w czasie ciąży to podstawa dla prawidłowego rozwoju dziecka. Często przy kompletowaniu wyprawki dla malca zastanawiasz się jakie produkty i gadżety będą dla niego odpowiednie.

Stajesz przed ważnym wyborem dotyczącym tego w czym nosić swojego szkraba. Może decydując się na wózek spacerowy nie jesteś w 100% pewny czy Twój zakup był odpowiedni. Wózki zazwyczaj zajmują dużo miejsca czy to w samochodzie podczas transportu czy po prostu w Twoim domu.

Zalety – Nosidełka dla niemowląt

Jednym z popularnych i ekologicznych rozwiązań są nosidełka dla niemowląt, które stanowią idealne zastępstwo dla wózka. Nosidełka są dostępne w różnego rodzaju formach dopasowanych nawet dla niemowląt. Istnieją nosidełka tak zwane “wisiadła”, w których materiał między nóżkami dziecka jest zdecydowanie za wąski i nie stanowi dobrego siedziska. Nosidełka dla niemowląt powinny posiadać długi panel okrywający plecki dziecka i stanowiący solidną konstrukcję, która w odpowiedni sposób podtrzymuje plecy dziecka. Zanim kupisz nosidełko dla niemowląt sprawdź czy siedzisko jest odpowiednio szerokie. Nosidełka wykonane są z najlepszych materiałów, które zapewniają komfort zarówno dziecku jak i osobie, która je nosi.

Dziecko w nosidełku jest bezpieczne

Nie musisz się obawiać o bezpieczeństwo swojego maluszka. Nosidełka dla niemowląt są ergonomiczne co zapewnia dziecku odpowiednią pozycję podczas siedzenia. Nóżki i stawy malucha nie są jeszcze odpowiednio wykształcone dlatego trzeba dbać o ich prawidłowy rozwój.

“Pozycja na żabkę” zapewnia dziecku idealną postawę ciała, wtedy nóżki dziecka znajdują się odpowiednio szeroko i jego ciężar nie obciąża miesięcy ani innych kości. Gdy już zdecydujesz się na zakup nosidełka dla niemowląt pamiętaj o tym by nosić dziecko przodem do swojej klatki piersiowej. W ten sposób kręgosłup maleństwa będzie ułożony w odpowiedniej pozycji a Ty będziesz w stanie kontrolować pozycję jego główki.