Nosidełka dla dzieci

Nosidełko dla niemowlaka

Nosidełka dla niemowląt Tula

Wielu ludzi zadaje pytanie, czy są na rynku dostępne na rynku nosidełka dla niemowlaka. W przypadku nosidełek marki Tula odpowiedź na szczęście jest twierdząca. Można używać zwyczajnych nosidełek ergonomicznych (Baby lub Toddler) w połączeniu z wkładką dla niemowlaka, która kosztuje ok. 70 zł. Dzięki zastosowaniu tejże wkładki, możemy kupić nosidełko, które będzie mogło używane przez dziecko przez wiele lat, począwszy od wieku niemowlęcego, aż do osiągnięcia wieku, w którym dziecko będzie mogło samodzielnie za nami podążać.

Czym cechują się nosidła dla niemowląt Tula?

Nosidełka dla niemowlaków marki Tula są łatwe w użyciu – bez problemu założysz go i umieścisz w nim swoje dziecko. Warto dodać, że nosidła te produkowane są w całości z bawełny. Zapewniają dziecku naturalną pozycję tak zwanej żabki, w której jego plecy są delikatnie wygięte. Taka pozycja jest zdrowa nie tylko dla kręgosłupa dziecka, ale również dla jego stawów.

W każdym z nosidełek niemowlak przebywa blisko ciała matki. Ten fakt umożliwia między innymi stworzenie unikalnej więzi między nią a dzieckiem. Warto dodać, że nosidło dla niemowląt może być używane przez osoby o różnym wzroście. Nie ma więc problemu, kiedy jeden z rodziców jest wysoki, a drugi niski. Jeśli chcą się zmienić w noszeniu dziecka, wystarczy, że wyregulują szelki. 

Pozwala to zaangażować się w cały proces zarówno mamom, jak i tatom noworodka. Warto dodać, że wkładka dla niemowlaka od Tuli jest kompatybilna z bogatą ofertą nosidełek oferowanych przez tę coraz popularniejszą markę. Ponadto Nosidełka Tula opinie mają bardzo dobre. 

Certyfikaty nosidełka dla niemowlaka

Oczywiście nosidełko z wkładką dla niemowląt spełnia wszystkie niezbędne normy, takie jak np. certyfikat Öko-Tex Standard 100. Certyfikat ten przyznawany jest tkaninom, które wykazują dużą odporność na uszkodzenia mechaniczne, a także nie odbarwiają, mają poprawne właściwości ocieplające i termoregulacyjne. Ponadto certyfikatem tym objęte są produkty, które nie zawierają w swoim składzie substancji rakotwórczych i barwników wywołujących reakcję alergiczną.

Jakie nosidełko dla niemowlaka wybrać?

Aby znaleźć odpowiednie nosidełko dla niemowlaka, warto przeczytać artykuł, który pojawił się na łamach naszego bloga – Rodzaje nosidełek Tula. Znajdziesz tam szczegółowy opis różnic i powiązań między różnymi rodzajami nosideł do noszenia dzieci. Przypominamy, że nosidełko dla niemowlaka, to nic innego, jak zwykłe nosidło np. Baby lub Toddler, do którego jest doczepiona specjalna wkładka. Możemy więc wybrać dowolny rodzaj, który najbardziej nam odpowiada, a następnie kupić wkładkę. Będzie ona w pełni kompatybilna z nimi wszystkimi wersjami nosidełek dla dzieci marki Tula. Gdy dziecko już nieco podrośnie wystarczy po prostu zrezygnować z wkładki.