Nosidełka dla dzieci

Nosidełko Tula Concentric

Nosidełko Tula Concentric

Dzięki nosidełkom Tula zyskujesz jedynie wiele dodatkowych opcji, które docenisz już od pierwszych chwil użytkowania nosidełka. Słyną one przede wszystkim z bezpiecznego i zdrowego transportu dziecka, które możliwe jest nawet w cięższych warunkach. Mając je na sobie, nie musisz obawiać się żwirowej powierzchni na której każdy wózek nie dałby rady. Długie spacery, piesze wędrówki w gronie najbliższych – z nosidełkami jest to nader proste, wygodne i przyjemne!

Tula Concentric – gwarancja wygody

Wszystkie nosidełka Tula są zarówno gwarancją wygody, jak i bliskości z własnym dzieckiem. Ważne jest przecież, by blisko swojej piersi czuć bijące od maluszka ciepło, jak również podarowywać mu zawsze swoją silną pierś. Nosidełko Tula Concentric z dnia na dzień docenia coraz większa liczba osób gdyż zalety jakie za nim przemawiają dostrzegalne są niemalże gołym okiem. Nosidełka są bardzo proste i łatwe w użyciu. Regulacja, która jest dostępna pozwala dostosować nosidło zarówno do drobnej kobiety, jak i potężnego mężczyzny, bez względu na wzrost. W nosidełku Tula Concentric można nosić dziecko zarówno z przodu, jak i z tyłu na plecach – wszystko zależy od Twoich indywidualnych potrzeb i tego jak wolisz przyTULAć się ze swoim maleństwem.

Wielogodzinne spacery wraz z nosidełkiem pozwolą kroczyć przez świat Tobie i Twojemu dziecku ze sporym uśmiechem na twarzy. Będziecie pełni entuzjazmu i pogody ducha, będąc cały czas blisko siebie, co pozwoli zacieśnić między wami tę niepowtarzalną więź. Podczas długich i wspólnych spacerów, będziesz mogła pokazać swojemu maluszkowi otaczające piękno! Nauczy się rozpoznawać naturę czerpiąc z tego jedynie przyjemność.

Niepodważalne piękno Tula Concentric!

Nosidło Tula Concentric zachwyca swoim wyglądem dzięki minimalistycznym kolorom i wzorom, które będą pasowały do praktycznie każdej stylizacji, na którą tylko się zdecydujesz! Ten model z chęcią wybierają również tatusiowe, gdyż wraz z tym nosidełkiem czują się nad wyraz męsko.

Dzięki najwyższym jakościowo składnikom, jakie biorą udział w produkcji nosidełek, znajdziesz w nich 100% bawełny, która posiada odpowiednie certyfikaty. Bawełna zapewni Twojemu dziecko odpowiednią temperaturę, dbajac jednoczesnie o jego zdrowie. Pamiętaj, że w nosidełku Twoje dziecko znajduje się w odpowiedniej pozycji. Wpływa na zatem na prawidłowy rozwój miednicy oraz kręgosłupa maluszka. Świadczy o tylko o tym, jak Tula Concentric dba o zdrowie Twojego dziecka!