Nosidełka dla dzieci

Nosidełko Tula Shenandoah

Nosidełka Tula Shenandoah dla dzieci

Nosidełko to jeden z najwygodniejszych sposobów na noszenie dziecka – mamie zapewnia wolne ręce, a maluchowi gwarantuje bliskość, bezpieczeństwo i możliwość podziwiania świata z ulubionej wysokości. Jeśli nosidło ma długo nam posłużyć i zapewnić wysoki komfort zarówno pociesze, jak i nam, rodzicom, warto postawić na sprawdzony, dobrej jakości model Tula Shenandoah – ekologiczny i produkowany w Polsce w stu procentach z bawełny.

Bezpieczeństwo dziecka na pierwszym miejscu

Wybierając nosidło dla naszej pociechy, w pierwszej kolejności powinniśmy zwracać uwagę na kwestię bezpieczeństwa. Maluch musi mieć zapewnioną stabilność i bezpieczeństwo, a rodzic mieć pewność, że dziecko nie wyślizgnie się z nosidła, na przykład w trakcie jego pochylania. Nosidełko Tula Shenandoah spełnia wymagania bezpieczeństwa, które wskazuje norma PN-EN 13209-2:2006. Jest wykonane z wytrzymałego materiału, wyposażone w solidną klamrę, zaprojektowane tak, żeby i dorosłemu i maluchowi zapewnić poczucie komfortu. Nosidło Tula Shenandoah to stuprocentowa gwarancja bezpieczeństwa dla Twojego dziecka.

Nosidełko Tula Shenandoah – wygoda dla dziecka i rodzica

Kupując nosidełko, powinniśmy jednak pomyśleć też o sobie – jeśli będziemy nosić dziecko przez kilka godzin dziennie, ważne jest, żeby nosidło nie wbijało się w ramiona, nie przesuwało, nie powodowało dyskomfortu ani, w perspektywie czasu, nie przyczyniało się do powstawania wad postawy. Nosidełko Shenandoah Tula nie bez powodu uznane zostało do jedno z najbardziej ergonomicznych – powstało w konsultacji z lekarzami i fizjoterapeutami. Doskonale podtrzymuje dziecko i dopasowuje się do jego postury, dbając jednocześnie o komfort noszącego i nie powodując bólu kręgosłupa czy ramion.

Nosidełka Shenandoah Tula dla dzieci i niemowląt

Dla kogo nosidło Tula Shenandoah?

Decydując się na rozwiązanie, jakim jest nosidełko, musimy pamiętać, że to nie może być używane do noszenia noworodka. Zanim dziecko będzie mogło zostać umieszczone w nosidle, musi opanować umiejętność samodzielnego siedzenia – co do tej kwestii zgadzają się wszyscy pediatrzy.

Nosidełko Shenandoah Tula idealnie nadaje się do noszenia już 3,5 kilogramowego dziecka, jeśli uzupełnione zostanie wkładką dla niemowlaka. Bez niej przeznaczone jest do użytkowania przez dzieci od 7 do 20 kilogramów Nosidło jest wytrzymałe i wykonane z wysokiej jakości surowców, którzy skład jest idealnie dopasowany do wieku dziecka – wkładając w nie 20-kilogramowego malucha, nie musimy się obawiać, że konstrukcja nie wytrzyma jego ciężaru.

Nosidło Tula Shenandoah to idealny wybór dla tych, którzy chcą zapewnić dziecku bezpieczeństwo, jednocześnie dbając o swoją wygodę.