Nosidełka dla dzieci

Nosidło Tula – Piosenka – Free-to-Grow

Rodzicielstwo to nie taka prosta sprawa. To troska o dziecko, starania o zapewnienie mu zdrowia i bezpieczeństwa, to także zmęczenie i trud łączenia wychowania z codziennymi obowiązkami. Z pomocą rodzicom idzie Tula, producent nosidełek dla dzieci. Nosidło to świetna alternatywa dla wózka lub jego uzupełnienie. To rozwiązanie, które oferuje wygodę i zapewnia bezpieczeństwo.

Nosidełka Tula to kilka serii dopasowanych do wieku i ciężaru dzieci. Linia Free-to-Grow dedykowana jest już niemowlakom, ponieważ w nosidłach tych można nosić dzieci ważące zaledwie 3,2 kg.. Bliskość, jaką zapewnia nosidełko jest nie do przecenienia. Maleństwo spoczywające na piersi rodzica uzyskuje bezpieczeństwo i spokój. Więzi, jakie nawiązują się dzięki tak bliskiemu kontaktowi są niezwykle silne. Piosenka to wyjątkowe nosidełko z serii Free-to-Grow.

Zalety nosidełka Tula – Piosenka – Free-to-Grow

Korzystanie z nosidełka Free-to-Grow zapewnia opiekunom ogromną mobilność. Wyjazdy, wycieczki, spacery – maluch będzie im wszędzie towarzyszył, a rodzicielstwo nie będzie przeszkodą do pozostania aktywnym. Codzienne sprawunki czy domowe obowiązki dzięki dwóm wolnym ręką również będzie można wykonać bez kolizji z opieką nad dzieckiem.

Nosidełko Piosenka – Free-to-grow, jak cała seria, oferuje wiele znakomitych rozwiązań:
– konstrukcję zapewniająca zdrową i naturalną pozycję żabki, w której nóżki są szeroko rozłożone i podkurczone, dzięki czemu kręgosłup zostaje odciążony, a stawy biodrowe zyskują stabilizację,
– warianty noszenia dziecka z przodu i z tyłu – pozycja z przodu, polecana dla zupełnie małych dzieci, pozwala na kontrolowanie położenia główki i zapobieganie jej odchyleniu,
– miękkie szelki oraz szeroki pas biodrowy umożliwiające właściwie rozłożenie ciężaru.

Zastosowanie nosidełek Piosenka Tula

Nosidełko Tula Piosenka służy do noszenia dzieci o wadze od ok. 3 do 20 kg. Kiedy maluch zaczyna samodzielnie chodzić i niechętnie siedzi w wózeczku, nosidełko nadal pozostaje znakomitym rozwiązaniem. Lekkie, ważące niecały kilogram nosidełko można zabrać ze sobą na spacer. Nie będzie ono przeszkadzać w swobodnym podążaniu za małym odkrywcą, a będzie je można wykorzystać, kiedy malec poczuje się zmęczony.

Materiał, z którego wykonane jest nosidełko Piosenka – Free-to-Grow  to bawełna. Tkanina posiada certyfikat OEKO-Tex® Standard 100, co oznacza, iż jest wolna od szkodliwych substancji. Wybrany dla tego nosidełka motyw zdobniczy to bladoróżowe kwiaty zebrane w bukiet na granatowym, nakrapianym tle. Nosidełko Tula Piosenka zapewnia swobodę i bliskie towarzyszenie dziecku każdego dnia.