Nosidełka dla dzieci

Nosidło Tula – Soar – Lite

Nowoczesne ergonomiczne nosidło, zdecydowanie wyróżnia się na tle innych nosidełek dostępnych na rynku – to właśnie Tula-Soar-Lite. Wybór nosidełka dla dziecka nie jest prostą sprawą. Sklepy z artykułami dla najmłodszych oferują ich wiele, jednak różnią się one nie tylko ceną, ale także, a może przede wszystkim, budową, wytrzymałością oraz jakością wykonania.

Nosidełko Tula-Soar-Lite charakteryzuje się wyjątkową trwałością i jakością materiału, ponieważ jest wykonane ze stuprocentowej bawełny. Materiał jest bezpieczny – nie zawiera chemicznych substancji, jest również łatwy w czyszczeniu. Posiada certyfikowane pasy i klamry, które zapewniają bezpieczeństwo dziecku oraz komfort i wygodę rodzicom.

Nosidełko Tula – Soar – Lite a bezpieczeństwo

Nosidło Tula-Soar-Lite posiada siedzisko wyprofilowane tak, aby dziecko przyjmowało pozycję, która nie będzie obciążać jego kręgosłupa ani bioder. Takie naturalne i zdrowe ułożenie to nie tylko wygoda dla maluszka, ale także umożliwienie prawidłowego rozwoju wspomnianych części ciała. Dziecko może być noszone zarówno z przodu, jak i z tyłu. Noszenie z tyłu jest przeznaczone dla dzieci, które mają przynajmniej 12 miesięcy. Nosidło posiada także specjalny kaptur podtrzymujący główkę i chroniący przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, takimi jak deszcz czy słońce.

Dlaczego warto wybrać nosidło Tula – Soar – Lite?

Warto zdecydować się na nosidło, którego nie trzeba będzie po niedługim czasie wymieniać na nowe. Nosidełko Tula-Soar-Lite spełnia to kryterium, ponieważ dopasowane jest do dzieci w przedziale wagowym od 5,4 aż do 13,6 kilogramów. Dodatkowo, dzięki specjalnej wkładce, można je przystosować także do niemowląt o wadze 3,5 kilograma. Bez wątpienia może więc posłużyć przez dłuższy czas. Jego cena w stosunku do jakości oraz czasu użytkowania jest więc niezwykle korzystna, szczególnie, kiedy weźmie się pod uwagę fakt, że kupując tańsze nosidełko, w pewnym momencie mogłaby zaistnieć konieczność zakupu kolejnego.

Nosidło Tula-Soar-Lite cieszy się doskonałymi opiniami zadowolonych rodziców, którzy cenią sobie jego jakość i wytrzymałość. Dzięki atestom i potwierdzonej zgodności z obowiązującymi normami mają też pewność, że dziecko noszone jest w zdrowej i komfortowej pozycji. Dodatkowy atut to bez wątpienia fakt, że maluch i rodzic wciąż pozostają niezwykle blisko siebie, co pozytywnie wpływa na poczucie bezpieczeństwa dziecka i wytwarzanie więzi. Nosidełko Tula-Soar-Lite zyskało również dużą popularność przez swój wzór, który jest prosty ale zarazem bardzo nowoczesny.