Nosidełka dla dzieci Porady do nosidełek

Gdzie kupić nosidełko Tula?

Gdzie kupić nosidełka Tula?

Kiedy w domu pojawia się dziecko rodzice zmuszeni są zakupić odpowiednie produkty dla dzieci, aby rozwój malucha przebiegał w sposób prawidłowy. Mama i tata malucha staną przed wieloma dylematami. Jednym z nich będzie na pewno w czym nosić dziecko. Będą musieli odpowiedzieć na pytanie jakie nosidełko kupić czy też skorzystać z chusty do noszenia niemowląt. Ważne jest aby wybór padł na sprzęt w którym zarówno rodzice jak i dziecko będą czuć się dobrze. Należy zadbać o wyposażenie, którego ergonomiczny kształt będzie sprzyjał prawidłowemu rozwojowi malucha. Ważne jest aby dziecko które będzie noszone podczas spacerów, wyjść do sklepu czy też podczas wypadów turystycznych czuło się komfortowo w nosidle lub chuście. Na rynku nosidełek na podium wysuwa się firma Tula, której to produkty coraz częściej kupowane są przez rodziców.

Cechy nosideł Tula

W internecie roi się od sklepów internetowych, umożliwiających zakup nosidełka Tula w promocyjnych cenach. Kupić możemy nosidełka w trzech rodzajach, free-to-grow, toddler oraz baby. Każde z nich posiada ergonomiczny kształt, który pozwala na prawidłowe kształtowanie postawy malucha.
Nosidła Tula wykonane są z ekologicznej bawełny przez co zarówno dziecko jak i rodzic podczas ruchu czują się komfortowo. Nosidełka wyposażone są w szelki, które regulować możemy podwójnie, przez co łatwe jest dopasowanie dziecka do osoby je noszącej. Produkty firmy Tula możemy nosić z przodu jak i z tyłu, co ważne nie narażając przy tym dziecka jak i siebie na dyskomfort. Kapturek w które wyposażone jest nosidło pozwala na ochronę dziecka przed deszczem i słońcem

Rodzaje nosidełek Tula – jakie wybrać?

Tula Free-to-grow przeznaczone jest dla dzieci których waga mieści sie w przedziale 3,2 do 20 kg. Noszenie niemowlaka nie wymaga przy tym używania wkładki do nosidła. Nosidło Toddler skierowane jest dla nieco większych pociech, których waga nie przekracza 27 kg, ale nie jest mniejsza niż 11. Nosidełko Tula Baby to ergonomiczne rozwiązanie dla maluchów w przedziale wagowym 7 a 20 kilogramów. Z modelu baby skorzystać mogą także rodzice, których dziecko waży już 3,5kg. Należy przy tym pamiętać, o użyciu wkładki dla niemowlaka. Kiedy zapragniemy kupić nosidełko we wzory, produkty firmy Tula trafią w gust nawet najbardziej wybrednych rodziców.