Nosidełka dla dzieci

Nosidełka Tula Toddler

Nosidełka Tula Toddler

Nosidełek jest na rynku obecnie wiele. Do wyboru mamy zarówno nosidła dla niemowlaków, jak i tych starszych dzieci. Nosidełka ergonomiczne Tula Toddler są idealnie przeznaczone dla dzieci, które są właśnie w tej drugiej kategorii. Czy są przydatne i przede wszystkim warte uwagi? O tym przekonasz się w poniższym wpisie, jaki specjalnie dla Ciebie przygotowałam!

Unikalność nosideł Tula Toddler

Największym plusem nosidełek Tula Toddler jest to, że są one głównie przeznaczone dla dzieci o wadze między 11, a 25 kilogramów. Świadczy to przede wszystkim o producencie, który dba o to, by dziecko jak najdłużej mogło być blisko matki – wtulone i bezpieczne.  Toddler to jeden z rodzajów nosidełek dla dzieci.

Nosidła Tula są produkowane z wyjątkowo miękkiej bawełny. Dzięki takiemu rozwiązaniu, Twoje dziecko odczuje jedynie komfort i wygodę, a także ciepło bijące od mamy. Ponadto, nosidełka są na tyle wyjątkowe, że dzięki nim pogłębia się więź między mamą, a dzieckiem. Jest to przecież bardzo ważne, żeby już od samego początku, te dwie bliskie sobie osoby czuły swoją wzajemną obecność!

Nosidełka Tula Toddler – bezpieczny transport

Rozmyślając nad zakupem nosidełek, ważne jest, aby pamiętać o ich zdrowotnym aspekcie. Przecież to jest główny czynnik, który przychyla do nosideł rodziców! Dlaczego? Już objaśniam!
Dzięki pozycji, w jakiej znajduje się malec w nosidełku Tula Toodler, możesz być spokojna o jego rozwój. Miednica czy kręgosłup z pewnością będą rozwijały się dobrze, w porównaniu do przewożenia dziecka w zwykłym wózku.

Faktem jest również to, że za pomocą nosideł, dziecko masz zawsze przy sobie. Możesz nad nim czuwać tak, jak niejedna lwica pilnująca swoich młodych! Takie rozwiązanie, jest zatem przydatne i doceniane na zakupach, podróżach czy pieszych wycieczkach. Nosidła zawsze zajmą mniej miejsca, a ponadto nie zamartwiasz się, czy się z nim zmieścisz w zatłoczonych terenach publicznych – tak jak to już bywa z wózkami.

Oryginalny design, jak i budowa nosideł Toddler

Wszystkie nosidełka Tula Toddler, są tworzone z myślą o obojgu rodziców. Dzięki wygodnej kieszonce na wysokości pasa biodrowego, można dodatkowo przechowywać wiele przydatnych rzeczy, które zawsze chcesz mieć pod ręką. Dodatkowo, dziecko w nosidełku możesz nosić zarówno z przodu, jak i z tyłu – sama dostosujesz co jest dla Ciebie lepsze, jak i wygodniejsze. Jeżeli jeszcze zastanawiasz się nad nosidełkami firmy Tula, spójrz na oryginalny design, jaki oferuje producent. Masa kolorów, jak i wzorów, jakie masz do wyboru, z pewnością ucieszy zarówno oko mamy, jak i maluszka!