Nosidełka dla dzieci

Nosidełko Tula Free-to-Grow Play

Nosidełko Free-to-Grow Play

Nosidełka są coraz częściej wykorzystywane przez młode mamy, które doceniają możliwość noszenia dziecka blisko przy sobie. Dzięki wykorzystaniu miękkich materiałów nosidełko Tula Play jest bardzo lekkie, może również rosnąć wraz z dzieckiem dzięki uzupełnieniu o system nap i klamer. Solidne wykonanie oraz wykorzystanie wysokiej jakości materiałów to kolejne atuty nosidełka, które jest dostosowane do potrzeb rosnącego dziecka.

Nosidło Play dla najmłodszych

Nosidełko oparte jest na szerokim panelu, które podtrzymuje kręgosłup dziecka, zapewniając mu utrzymanie odpowiedniej pozycji w czasie noszenia. Szeroki panel można regulować, ustawiając go w aż trzech pozycjach, co w połączeniu z dwiema wysokościami panela umożliwia ustawienie go w taki sposób, aby dziecko było w pełni zabezpieczone. Przy projektowaniu nosidełka zadbano również o detale wspierające zdrowy rozwój dziecka. Nosidełko Free-to-Grow Play wyposażone zostało w odpinany kaptur, który chroni główkę dziecka przed wiatrem i nadmiernym słońcem. Optymalna pozycja siedzącego dziecka podkreślona została także w wykończeniu nosidełka w okolicy nóg, gdzie umieszczono dodatkową warstwę miękkiego materiału.

Rozwiązania dla rodziców – nosidełka Free-to-Grow Play

Choć nosidełko Tula Play zaprojektowane zostało z myślą o małych dzieciach, to zastosowane w nim rozwiązania pozwalają również na zapewnienie maksymalnej wygody rodzicom, noszącym dziecko w nosidełku. Nosidełko Tula Free-to-Grow Play zostało oparte na systemie szerokich, miękkich szelek, dzięki którym można zapewnić wygodę i dziecku, i rodzicowi. Dodatkowym atutem nosidełka jest szeroki pas, który podobnie jak szelki i system panelowy z tyłu nosidła można regulować, dopasowując do potrzeb rodziców. Integralną częścią pasa jest przestronna kieszeń, umieszczona z przodu pasa, która umożliwia przechowywanie różnych niezbędnych drobiazgów.

Materiał nosidła Tula Play

Miękka ekologiczna tkanina, z jakiej uszyte zostało nosidełko Free-to-Grow Play, jest bezpieczna dla zdrowia dziecka, a jednocześnie umożliwia zachowanie nosidełka w czystości dzięki możliwości prania z dodatkiem delikatnych detergentów. Atutem nosidełka jest możliwość jego wykorzystania przez dzieci w różnym wieku. Jest to bardzo uniwersalne nosidełko, które umożliwia noszenie dzieci o wadze od 3,2 kg do 20,4 kg. Projektanci rekomendują wykorzystanie nosidełka w przypadku dzieci o wzroście do 86 cm. W nosidełku Free-to-Grow Play można nosić dzieci zarówno z przodu, jak i z tyłu, przy czym w przypadku niemowląt, które nie mają jeszcze wzmocnionych mięśni wokół kręgosłupa i które nie potrafią samodzielnie utrzymywać głowy, rekomendowane jest noszenie z przodu.