Nosidełka dla dzieci

Nosidełko Tula Baby

Nosidełko to ważny element wyposażenia, które musi być obecne w domu świeżo upieczonych rodziców. Na rynku istnieje mnóstwo podobnych do siebie nosidełek. Dlaczego więc warto wybrać nosidełko Tula Baby?

Dlaczego musisz mieć nosidełko Tula Baby ?

1. Nosidełko jest przeznaczone dla mniejszych dzieci, które ważą od 7 do 20 kilogramów. Jeśli natomiast Twój maluszek nie osiągnął jeszcze tej wagi, a marzy Ci się nosidełko, polecamy wkładkę do nosidełka Tula Baby, która umożliwia noszenie dziecka od 3,5 kg.

2. Produkt jest wykonany z najwyższej jakości materiałów. Choć w głównej mierze składa się z doskonałej bawełny, to poszczególne elementy zapięć i pasków są wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego odpornego na silne oddziaływania fizyczne. Wysoka jakość bawełny sprawia, że zarówno dziecko jak i rodzic, czują się w pełni komfortowo. Na uwagę zasługują również paski, za pomocą których nosidełko mocuje się do sylwetki rodzica. Są one wykonane z miękkiego tworzywa, który nie powoduje dyskomfortu.

3. Wygoda noszenia to kolejny argument przemawiający za tym, by zakupić nosidełko Baby Tula. Nosidełko nie obciąża kręgosłupa. Z powodzeniem możemy więc wykonywać większość domowych prac w bezpośrednim towarzystwie naszych dzieci. Dodatkowo nosidło jest również wygodne dla dziecka i trzyma je w bezpiecznej dla niego pozycji.

4. Łatwość w podróżowaniu to kolejna zaleta nosidełka Tula Baby. Od teraz możesz z powodzeniem przypiąć dziecko do siebie i nie zważać na brak miejsca, skomplikowane wchodzenie do autobusu itd. Jeśli jedziesz na wakacje, nie musisz przejmować się tym, że nosidełko zajmie dużo miejsca w samochodzie.

Bezpieczeństwo nosidełka Tula Baby

Ważnym argumentem przemawiającym za koniecznością zakupu tego nosidełka jest bezpieczeństwo Twoje i Twojego dziecka. Bezpieczne kręgosłupy, zdrowa odpowiednia pozycja to największe cechy nosidełka. Dziecko czuje się dodatkowo bezpiecznie gdy wtuli się w Twoje ciało, a Ty będziesz miała je w pełni pod kontrolą.