Nosidełka dla dzieci

Nosidełko Tula Navigator

Jak sama nazwa modelu wskazuje, projekt – nosidło Tula Navigator inspirowany jest pasją do podróżowania. Na jego powierzchni zastosowano oryginalny nadruk przedstawiający samoloty przemierzające mapę nieba. Dodatkowo do produkcji uchwytów zastosowano bardzo wytrzymałą, bawełnianą tkaninę – kanwas, przeznaczoną do odzieży turystycznej. Dzięki niej rodzic może mieć pewność, że dziecko jest w pełni ustabilizowane i bezpieczne.

Zalety nosidełka Navigator

Jak wiadomo w przypadku tego rodzaju produktów na plan pierwszy wysuwa się zdrowie dziecka. Zatem główną zaletą nosidełka Tula Navigator jest to, że zapewnia ono dziecku ergonomiczną pozycję „M” wspierającą optymalny rozwój.

Kolejną zaletą jest wykonanie – zastosowano bowiem wysokiej jakości, niezwykle mocny materiał, dzięki któremu zarówno dziecko, jak i opiekun mają zapewniony komfort użytkowania. Dodatkowo nosidełko Tula Navigator zostało wyposażone w regulowany kapturek, który można w razie potrzeby odpiąć. Bardzo ważny element stanowią wytrzymałe klamry Duraflex, ale także to, że z przodu, na pasie biodrowym zastosowano niezwykle praktyczne rozwiązanie, jakim jest pojemna kieszeń. Opiekun może w niej przechowywać rzeczy, które zawsze powinny znajdować się w zasięgu ręki.

Nosidełko Tula Navigator – łatwa regulacja

Bardzo ważną kwestią jest możliwość regulacji nosidełka Tula Navigator, w tym celu zastosowano odpowiednie taśmy, które można przesuwać zacieśniając lub rozluźniając je, w zależności od preferencji i potrzeb. Pomyślano również o zwiększeniu komfortu dziecka poprzez zastosowanie wypełnienia wokół otworów na nóżki dziecka. Z perspektywy osoby noszącej dziecko warto dodać, że nosidełko Navigator Tula wyposażono w miękkie, elastyczne szelki, wykonane ręcznie z materiału posiadającego certyfikat Ōko-Tex Standard 100.

Warto wskazać również na uniwersalizm produktu. Producent zapewnił bowiem swobodę w zakresie wyboru czy dziecko ma być noszone od przodu, czy od tyłu.

Nie zapominajmy także o oryginalnym designie, a konkretniej o niepowtarzalnym nadruku w połączaniu z eleganckimi, granatowymi uchwytami nosidełka, które sprawiają, że jest ono modne i stylowe jednocześnie.

Nosidełko Tula Navigator – jak o nie zadbać?

Również łatwość utrzymania produktu w czystości może stanowić jego kluczową zaletę. Zazwyczaj wystarczające jest miejscowe czyszczenie zabrudzonej powierzchni przy pomocy wody z mydłem. W razie potrzeby można je prać również w pralce w chłodnej wodzie, bez stosowania silnych środków piorących, z zastosowaniem łagodnych programów. Suszy się je w pozycji pionowej.
Tula to znana i ceniona marka, która niejednokrotnie była nagradzana za wysoką jakość wprowadzanych na rynek produktów. Oferowane nosidełko Navigator jest wygodne, ergonomiczne, zdrowe dla dziecka i również komfortowe w użytkowaniu dla opiekunów. Dodatkowo na duże zainteresowanie produktami Tula wpływają liczne pozytywne rekomendacje klientów oraz atrakcyjna cena w stosunku do oferowanej jakości.